PROEN s.r.o.
  Vyhľadávanie        
 
Slovensky
English
 
O firme
Filozofia
Ponuka
Aktuality
Referencie
Partneri
Kontakt

PROEN s.r.o. 

Poradenstvo, energetické audity, plánovanie, projektový manažment, komunálne public relations v oblasti energetiky a životného prostredia.

 
Aktuality / PRIEMYSELNÉ EMISIE 2016

Konferencia PRIEMYSELNÉ EMISIE je tak ako každý rok zameraná na najaktuálnejšie témy, kde hľadajú riešenia i odpovede zástupcovia priemyslu ale i zástupcovia rôznych organizácií a samosprávy. Pre zástupcov štátnej správy je konferencia zdrojom poznatkov o aplikácii ich návrhov v praxi a vytvára pre nich objektívnu a okamžitú spätnú väzbu s možnosťou aplikovať získané poznatky od účastníkov z praxe, v pripravovaných legislatívnych návrhoch. Organizátori konferencie cielene rozširujú každý rok témy s filozofiou, aby pojem priemyselné emisie nebol chápaný úzko iba na problematiku ovzdušia ale i na problematiku odpadových vôd, vznikajúcich odpadov i aplikácie progresívnych technológií a postupov pre riešenie týchto oblastí. Po absolvovaní formálnych, ale hlavne neformálnych diskusií, tak ako o tom svedčia skúsenosti z predchádzajúcich ročníkov, odchádzajú účastníci obohatení o nové poznatky ale i o nové priateľstvá, kontakty, obchodné príležitosti ale najmä získavajú trvalé adresy, na ktoré sa môžu i v budúcnosti obrátiť pri riešení svojich pracovných úloh.

Tento rok je Konferencia PRIEMYSELNÉ EMISIE obohatená o zasadnutie komisie porotcov EBAE – European Business Awards for the Environment. Komisia porotcov je zložená zo špičkových odborníkov na životné prostredie v zastúpení každej krajiny Európskej Únie. Časť spoločenského programu je organizovaná spoločne (účastníci konferencie i členovia hodnotiacej komisie z krajín EÚ), čo je ideálna príležitosť na získanie nových cezhraničných kontaktov a nových poznatkov o riešeniach environmentálnych problémov v iných členských krajinách EÚ.

Súčasťou Slávnostnej recepcie Konferencie PRIEMYSELNÉ EMISIE 2016 bude prezentovanie tradičnej Slovenskej kultúry a ďalší bohatý sprievodný spoločenský program a občerstvenie. Rovnako za účasti komisie porotcov Európskej ceny za životné prostredie v podnikaní.

PROEN je obdobne ako ostané roky partnerom konferencie organizovanej Asociáciou priemyselnej ekológie na Slovensku.

Späť na aktuality
    Tlač stránku   Tlač stránku
PROEN s.r.o.
Hattalova 12/A, 831 03 Bratislava
Mob.: +421 905 338 174
E-mail: office@proen.sk
 
Powered by Webcredit s.r.o.