PROEN s.r.o.
  Vyhľadávanie        
 
Slovensky
English
 
O firme
Filozofia
Ponuka
Aktuality
Referencie
Partneri
Kontakt

PROEN s.r.o. 

Poradenstvo, energetické audity, plánovanie, projektový manažment, komunálne public relations v oblasti energetiky a životného prostredia.

 
Filozofia

Každý človek, každý podnik a každá organizácia sú súčasťou komplexného kolobehu životného prostredia.

PROEN sa svojím odborným pôsobením stará o to, aby tento kolobeh nebol narušený, pretože iba v kvalitnom životnom prostredí môžeme byť všetci úspešní.

Výkony PROENu zahŕňajú poradenstvo, plánovanie a realizáciu vo všetkých oblastiach manažmentu v životnom prostredí a energetike pre priemysel a komunálnu sféru.

Experti PROENu, vychádzajúc z požiadaviek zákazníka, riešia komplexné úlohy pri zapojení disciplín ekonomiky podniku, práva a financií. Pri projektoch sa stretávajú rozliční nositelia know-how, ktorí realizujú globálne riešenia.

PROEN preberá celkovú zodpovednosť a koordinuje spolupôsobenie interných a externých špecialistov a spolu pracujúcich domácich i zahraničných organizácií. Má bohaté skúsenosti z riešenia medzinárodných projektov (PHARE, EBRD, bilaterálna spolupráca).

PROEN vo svojej činnosti spája tri moderné disciplíny v poradenstve. Poradenstvo pre úsporu energie a životné prostredie, hospodárske poradenstvo a finančné poradenstvo predstavujú komplexné riešenie z jednej ruky.

PROEN považuje svojich klientov za partnerov a sprevádza ich aj po realizácii projektu.

    Tlač stránku   Tlač stránku
PROEN s.r.o.
Hattalova 12/A, 831 03 Bratislava
Mob.: +421 905 338 174
E-mail: office@proen.sk
 
Powered by Webcredit s.r.o.