PROEN s.r.o.
  Vyhľadávanie        
 
Slovensky
English
 
O firme
Filozofia
Ponuka
Aktuality
Referencie
Partneri
Kontakt

PROEN s.r.o. 

Poradenstvo, energetické audity, plánovanie, projektový manažment, komunálne public relations v oblasti energetiky a životného prostredia.

 
Aktuality / EBAE - European Business Awards for the Environment

Významná medzinárodná súťaž Európska cena za životné prostredie v podnikaní (EBAE - European Business Awards for the Environment) Európskej únii prebieha už od roku 1987 a organizuje ju Generálny direktoriát pre životné prostredie Európskej komisie. Environmentálne aktivity, posudzované v súťaži, sú členené do kategórií: Manažérstvo; Produkt; Proces; Medzinárodná obchodná spolupráca; Podnikanie a biodiverzita.

V dňoch 27.-28. septembra 2016, v nadväznosti na Slovenské predsedníctvo v Rade EÚ, zasadala v Bratislave medzinárodná komisia porotcov, odborníkov z rôznych oblastí, ktorá jednotlivo hodnotila projekty prihlásených subjektov. Za Slovenskú republiku bol členom hodnotiacej komisie Michal Fabuš zo spoločnosti PROEN s.r.o., člen prezídia ASPEK. #EUGreenBiz

Víťazi EBAE budú vyhlásení počas slávnostného odovzdávania cien v októbri 2016, ktorý sa bude konať v Tallinne, Estónsko. Slovensko bude zastupovať opäť Michal Fabuš.

 

 

Späť na aktuality
    Tlač stránku   Tlač stránku
PROEN s.r.o.
Hattalova 12/A, 831 03 Bratislava
Mob.: +421 905 338 174
E-mail: office@proen.sk
 
Powered by Webcredit s.r.o.